ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle FEMME FATALE

Výrobce: STIMA

Kód: 100427

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Doslova šmrncovní moderní plastová židle z polykarbonátu. Určena i pro venkovní použití a zátěžové provozy. Váha 5,2 kg/ks dle materiálu. Nosnost 120 kg. Stohovatelná. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
2 957

Popis

Vzhledově velmi zajímává moderní plastová židle FEMME FATALE kombinuje řadu aspektů v jeden celek a  to nejen barevnost použitého kvalitního polykarbonátu, ale také tvar sedáku i opěrky v kombinaci s tvarem nožiček židle, se kterými tvoří designově jeden celek. Výrobce nabízí k výběru takové barvy, které podtrhují celkový dojem ze židle. Židle je velmi pohodlná na sezení a často objednávaná do interiérů, ve kterých židle nemají zapadat, ale ani příliš vynikat. Je to příjemný společník pro pití kávy s přáteli nebo ve chvílích odpočinku, kdy si chceme vychutnat náš oblíbený šálek čaje nebo sklenku dobrého vína a zapomenout třeba i jen na chvíli na okolní svět a každodenní povinnosti a starosti.

Použitý materiál dělá z plastové židle židli nejen pro domácí použití, ale také venkovní kousek nábytku. Vzhledem k možnosti stohování je vhodná i do firemních prostor nebo sálů. Polykarbonát dává možnost použití i pro vysoce zátěžové provozy (restaurace, kavárny, barvy). 

Materiál židle: polykarbonát.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 89 x 54 x 46 x 55 cm. Váha židle: 4,2 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 120 kg.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz