Dětský set Royal

Výrobce: Stanex

Kód: 102173

Kategorie: Přikrývky

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Kvalitní dětský set pro celoroční použití s povlakem z příjemného polyester. hedvábí. Materiál: dutá vlákna s vysokou výhřevností. Rozměr: polštář 45 x 65 / deka 130 x 90 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
690

Popis

Dětský set ROYAL patří díky možnosti celoročního použití k velmi oblíbenému typu přikrývky a polštáře a to nejen pro děti, ale ve větším formátu také pro nás dospělé. Přikrývka s polštářem je vyrobena z kvalitního vysoce gramážového dutého vlákna a jsou doplněny povlaky z lehkého a vzdušného polyesterového hedvábí, které má velmi dobré izolační vlastnosti a je příjemné na dotek. Velkou výhodou setu je, že použité materiály odpuzují výskyt prachových roztočů, takže peřina s polštářem šetří i nás, kteří trpíme alergiemi nebo máme citlivější pokožku. V případě, že by se nám zdálo plnění polštáře nedostatečné nebo nadbytečné, můžeme využít postranních zipů a tak materiál z polštáře odebrat nebo jej do něho přidat.

Princip vysoké hřejivosti je dán vrstvením dutých vláken do dvou silných vrstev, mezi kterými vznikne vzduchová kapsa. Polštář ROYAL a přikrývka ROYAL jsou díky dutým vláknům velmi lehké a stále nadýchané. Dětský set je možné obléknout do kvalitního českého ložního dětského povlečení (bavlněné nebo krepové), které máme v naší nabídce. Přejeme krásnou dobrou noc a příjemné probuzení do nového dne.

Materiál polštáře a přikrývky ROYAL:
  • složení setu: vrstvení dutých vláken
  • povlak: polyesterové hedvábí - vhodné pro alergiky a ekzematiky
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost
  • barva - bílá.
Rozměry:
  • polštář (š x d): 45 x 65 cm
  • přikrývka (š x d): 130 x 90 cm.

Rozměry a složení polštáře a deky:

ROYAL    rozměr   celkem    výplň
 Dětský set deka 130 x 90 510 g 234 g
 Dětský set polštář 45 x 65 550 g 350 g
 
 
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz