Dětský set Thermo

Výrobce: Stanex

Kód: 102181

Kategorie: Přikrývky

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Lehký a hřejivý dětský set nejen pro zimní měsíce se 2 silnými vrstvami dutých vláken. Vzduchová kapsa pro vysokou výhřevnost. Rozměr: polštář 40 x 60 / deka 130 x 90 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
840

Popis

Dětský set Thermo patří k velmi oblíbeným typům přikrývek a polštářů a to především díky kvalitnímu vysoce gramážovému dutému vláknu, ze kterého jsou oba kousky lůžkovin vyrobeny. Svým složením je dětský set určen zejména pro chladné zimní měsíce, ale skvěle poslouží i v průběhu celého roku, pokud chceme mít naše děti v teple. Princip vysoké hřejivosti je dán vrstvením dutých vláken do dvou silných vrstev, mezi kterými vznikne vzduchová kapsa. Thermo polštář a Thermo přikrývka jsou díky dutým vláknům velmi lehké a stále nadýchané. Dětský set je možné obléknout do kvalitního ložního dětského povlečení (bavlněné nebo krepové). Spaní v těchto peřinách je pohodlné a skvěle zahřeje.

Materiál polštáře a přikrývky Thermo:
  • složení: duté vlákno
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost.
Rozměry:
  • polštář (š x d): 40 x 60 cm
  • přikrývka (š x d): 130 x 90 cm.

Rozměry a složení polštáře a deky:

THERMO    rozměr   celkem    výplň
 Dětský set deka    130x90     600g    400g
 Dětský set polštář      40x60     890g    585g
 
 
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz