Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Pevné trojkřeslo Faust R53

Výrobce: BRADOP

Kód: 102373

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2020 - Designově nadčasové trojkřeslo s kostrou z bukového masivu. Ergonomický sedák a opěrka. Rozměry (š x h x v): 170 x 80 x 102 cm. Nosnost: 360 kg. Hmotnost 23 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
13 332

Popis

NOVINKA 2020 - Dalším stále moderním a na posezení velmi pohodlným typem lehké pohovky je i toto prostorné trojkřeslo Faust R53, které je jako řada našich trojkřesel doplněna ergonomicky tvarovaným sedákem. Tento typ trojkřesel ocení především všichni ti, kteří nepotřebují nebo nechtějí celočalouněnou sedačku, ale prioritou je pro ně možnost snadno uklidnit prostor pod trojkřeslem, což v tomto případě určitě máme. Potahovými látkami, ale i barvou moření bukových područek, si určujeme konečnou podobu trojkřesla tak, aby nám ladilo s již existujícím interiérem a nebo naším vkusem. Díky příjemnému designu se trojkřeslo hodí jak do moderně, tak i klasičtěji zařízených interiérů. Pořizováno je tak trojkřeslo nejen do obývacích pokojůpracoven a kanceláří, ale také na chaty a chalupy, popř. do čekáren a vstupních hal. Příjemné posezení přejeme.

Nosnost: 360 kg. Hmotnost: 23 kg.

Materiál a provedení trojkřesla Faust:
  • kostra - bukový masiv s povrchovou úpravou
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • potahové látky v široké škále barev a druhů.
Rozměry trojkřesla Faust R53:
  • rozměry křesla (š x h x v): 170 x 80 x 102 cm
  • výška sedu: 46 cm
  • výška područky: 58 cm.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se nám. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky/odstín moření dřeva ve větším formátu rozlišení, které tak usnadní samotný výběr látky.

Dodáváno v demontu - snadná a rychlá montáž.

Český výrobce.

*Pozn. výrobce: Rozměry křesílek se mohou díky vylepšení kvality, designu, látky a prošití mírně odchylovat +/- 3 cm. U polohovacích křesel doporučujeme při polohování na křesle nesedět.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz