ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno

Sklopné postele

Kvalitní české sklopné postele v řadě velikostí a barevných dekorů laminovaných desek zn. Egger. Sklopné nebo sklápěcí postele patří nejen do malých bytů, kanceláří a pracoven nebo na chaty a chalupy, ale hlavně všude tam, kde se klasická jednolůžková nebo manželská postel pro užívání dané místnosti během běžného dne prostorově nehodí. Sklopné postele jsou tak vyhledávaným způsobem lůžka, které nám nabízí nejen pohodlné, ale hlavně kvalitní spaní plnohodnotně srovnatelné s klasickými pevnými postelemi. Postele jsou prioritně určeny pro matrace do výšky 22 cm, ale lze vybrat i jiné výšky, díky kterým je následně nutné změnit rozměry skříně, do které je postel uložena. S výběrem vhodných matrací pro daný typ roštu velmi rádi pomůžeme.

Montáže výklopných postelí nabízíme vzhledem k dostupnosti pouze pro Brno, Jihomoravský, Olomoucký a Zlínský kraj. Montážní návody jsou součástí každého odkazu, takže si s nimi poradí určitě i sám zákazník.

Vyzkoušejte i postele » jednolůžkové | dvoulůžkové a manželské | rozkládací | čalouněné | sklopné

Jak fungují vyklápěcí postele?

Vyklápěcí postele, sklopné postele nebo tzv. vestavěné postele jsou ideální volbou do malých prostorů. Na vyklápěcí posteli nepřijdete o pohodlný spánek, ale během dne získáte volné místo pro jiné činnosti, než je právě spaní. Tento typ postelí se pro zachování bezpečnosti většinou kotví do stěn nebo podlahy.

Vyklápěcí postele lze složit i s povlečenými lůžkovinami. Před sklopením postel obvykle vypadá jako skříň a málokdo by hádal, že se uvnitř skrývá pohodlné jednolůžko nebo dokonce dvojlůžko. Vyklápěcí postel se skvěle hodí i do pokoje pro hosty nebo na chatu či chalupu. 

Proces složení a rozložení vyklápěcí postele si můžete prohlédnout zde.

Jaké typy sklopných postelí máme v nabídce?

Z našeho širokého sortimentu sklápěcích postelí si bez problému vybere každý podle svých představ:

Sklopné postele jednolůžka: Jednolůžková vyklápěcí postel je vhodná například do dětských či studentských pokojů nebo do pokoje pro hosty. Pokud často hostíte návštěvy, můžete vyklápěcí postel zakomponovat třeba i do obývacího pokoje, kde svým vzhledem nebude nijak narušovat interiér a v případě potřeby bude vždy připravena k použití.

Vyklápěcí postel pro jednoho se vyrábí v klasických rozměrech (např. 90x200 cm) a může mít dokonce polohování.

Sklopné postele dvoulůžka: Sklápěcí postele pro dva v klasických rozměrech
(160x200 cm, 180x200 cm) se hodí například do jednopokojových bytů a dalších prostorů. Složení je velmi snadné. Skříň, do které se postel složí, je možné doplnit dalšími skříňkami ve stejném stylu a vytvořit si tak třeba obývákovou stěnu.

Vyberte si vestavěné postele podle svých představ

Kromě nejdůležitějšího parametru, kterým jsou rozměry vyklápěcí postele, si můžete nakonfigurovat i další vlastnosti sklápěcích postelí. Samozřejmostí je možnost výběru dekoru (buk, dub, ořech, bílé lamino a další). Zvolit si můžete také typ kotvení postele do podlahy, do podlahy a stěny nebo kotvení přes dvojité dno).

Ke sklopným postelím je třeba doplnit matrace a popřípadě i lůžkoviny.

Dodání vyklápěcí postele

U všech vyklápěcích postelí najdete orientační dostupnost (např. 6–8 týdnů), která se může měnit dle aktuální vytíženosti výrobce. Vyklápěcí postel se začíná vyrábět po přijetí objednávky.
Hotovou vyklápěcí postel vám doručíme až domů. Můžete si nechat nacenit také odbornou montáž (pouze pro zákazníky z Moravy). Smontování sklopných postelí ale není nikterak složité a bez problému jej zvládnete i svépomocí podle názorných videí, která jsme pro vás připravili. V případě dotazů nebo jakýchkoliv nejasností nás kdykoliv kontaktujte.

Vytvořte si vyklápěcí postel svépomocí

Nově nabízíme samostatné sklápěcí mechanismy bez skříně, které můžete umístit třeba do stávajícího skříňového korpusu.

Proč si vybrat právě z naší nabídky vyklápěcích postelí?

  • Vyklápěcí postele si můžete nakonfigurovat podle svých představ
  • Máme široký sortiment vestavěných postelí ve všech cenových relacích
  • Vyklápěcí postel lze volitelně doplnit sladěnými skříněmi pro dokonalý vzhled
  • Při platbě převodem získáte okamžitou slevu 2 %
  • Rádi pomůžeme s výběrem i nákupem sklápěcích postelí i dalších produktů

Získali jsme prestižní ocenění Ověřeno zákazníky

Zobrazit více

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz