ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Taburet Roland

Výrobce: MELLI

Kód: 100720

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Prostorný, ale přitom nízký taburet na sezení. Možný doplněk k sedačce ROLAND. Celomasiv, DTD a výplň z PUR pěny. Rozměry (š x v x h): 115 x 28 x 90 cm. Bez úložného prostoru. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
5 300

Popis

Elegantní a rozměry široký taburet ROLAND lze zakoupit samostatně nebo jako doplněk k velké sedací rohové soupravě ROLAND, se kterou může tvořit a tvoří jeden funkční celek, díky kterému ji můžeme využívat jako náhradu postele pro každodenní spaní. Za jednu cenu tak získáme dva funkční kousky nábytku nejen do obývacích pokojů, ale i ložnic nebo velkých prostorných hal a recepcí. Designově je velmi elegantní a prostor, do kterého jej umístíme, skvěle oživí a to i díky velkému množství potahových látek. Taburet je vyroben pro vyšší nosnost a stabilitu z celomasivu a DTD desky. Aby bylo sezení na něm a spaní co nejpohodlnější, je taburet vyplněn kvalitní PUR pěnou, která je pokládána na pružiny. Za své peníze získáte kvalitní kousek nábytku, ať již bude sloužit na cokoliv.

Materiál a provedení taburetu:
  • kostra - kombinace celomasivu a DTD desky
  • sezení - kvalitní PUR pěna vyšší gramáže na pružinách
  • za příplatek - lze očalounit stejnou látkou i zadní stranu taburetu
  • bez úložného prostoru.
Rozměry taburetu:
  • rozměry taburetu (š x v x h): 115 x 28 x 90 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Budeme velmi rádi nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz