ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kuchyňské linky SENOSAN

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101893

Kategorie: TOP kuchyně

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Výjimečné kuchyňské linky SENOSAN s fóliovanými akrylovými dvířky vysokého lesku a sytostí barev. Technologie AirTec - voděodolnost, vyšší odolnost vůči teplu, bez spáry. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
59 000

Popis

Novinkou ve světě kuchyní jsou kuchyňské linky SENOSAN, která jsou charakteristické vysokým leskem pofóliovaných dvířek s výraznou intenzitou a sytostí barev a především VODĚODOLNOSTÍ materiálu, který je zaručen speciální technologií výroby AirTec. Čím jsou dvířka SENOSAN typická? Především zrcadlovým efektem u lesků a jemně hedvábným efektem u matů. Materiálem dvířek je kvalitní MDF deska, která je odolná proti poškrábání, UV záření a chemikáliím, kterými často své kuchyně udržujeme čisté a krásné. Velkou výhodou je také snadná a nenáročná údržba, nižší cena oproti lakovaným dvířkům a již zmíněná voděodolnost, která nám tak výrazně prodlužuje životnost kuchyňské linky. Povrch dvířek nezanechává pomerančový efekt, což je také velkým plusem. Podrobné informace k technologii, kterou jsou dvířka vyráběna, jsou uvedeny níže:

Technologie AirTec:
 • Jedná se o inovativní technologii, která dokáže trvale spojit hranu s deskou beze spáry a lepidla. Agregát nanášející lepidlo je nahrazen horkovzdušným agregátem, který za pomoci horkého vzduchu a tlaku roztaví polymerovou funkční vrstvu na nanášené hraně. Tímto procesem vznikne celistvý výrobek, který je na současném trhu olepovaných nábytkových dvířek bezkonkurenční.
 • Výhody: 
  • díky stejnému barevnému provedení funkční vrstvy hrany a fólie materiálu vzniká celistvý vzhled výsledného produktu
  • zvýšená odolnost vůči teplu a vlhku
  • trvalá funkční nulová spára
  • bez žloutnutí a znečišťování spáry.

Barevné kombinace a vzájemné sladění linek s interiérem kuchyní a obývacích pokojů, je i díky 3D grafickým návrhům výrazně snazší. Velmi rádi budeme při návrzích kuchyňských linek nápomocni. V Brně jsme k dispozici v naší kamenné prodejně na ulici Stránského 2a v Žabovřeskách. Vzorníky jednotlivých typů lamina a fólií Vám v rámci Brna velmi rádi zapůjčíme.

CENA kuchyňských linek - závisí na zvolených materiálech, vybavení, velikosti a doplňcích. Pro cenovou kalkulaci Vaší vysněné linky nás, prosím, kontaktujte.

POUŽITÉ MATERIÁLY českých kuchyňských linek SENOSAN:
 • dvířka z MDF desek - značka EGGER a KRONOSPAN
 • pracovní desky - značka EGGER
 • zásuvkové systémy - značka BLUM (doživotní záruka), popř. jiné dle nacenění a priorit zákazníka
 • skříňky s výklopy / 2-výklopem - AVENTOS
 • dřezy, baterie, odsavače par a odpadkové koše - značka FRANKE
 • drátěný program a výsuvné koše - značka MIVOKOR.
CENOVÉ a TERMÍNOVÉ VÝHODY kuchyňských linek SENOSAN:
- KORPUSY skříněk - ZKOMPLETOVÁNY již z výroby
- TERMÍNY DODÁNÍ - 4-6 TÝDNŮ od objednání.
 
 
3D GRAFICKÉ NÁVRHY kuchyňských linek - cena od 500 - 1.500,- Kč
- návrhy a úpravy korpusů do klasických, ale i moderních interiérů
- v případě objednání bude ČÁSTKA 3D návrhu ODEČTENA OD KONEČNÉ CENY kuchyňské linky)

Velmi rádi Vám pomůžeme zařídit nejen předsíně a obývací pokoje, ale také ložnice. Na výběr máme z řady materiálů, stylů a to nejen od českých, ale i slovenských výrobců.

Vše ohledně návrhů, skladby materiálů, vybavení a to včetně montáží kuchyňských linek je o vzájemné domluvě, proto nás neváhejte oslovit a to jak telefonicky, tak i osobně.

Český výrobce s 30ti letou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz