Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zásuvka DUOVITA

Výrobce: AHORN

Kód: 100738

Kategorie: Úložné prostory

Dostupnost: Vyprodáno

Praktický, velmi oblíbený úložný prostor k rozkládací posteli DUOVITA. Materiál: lamino tl. 18 mm, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 171,6 x 77 x 19,5 cm. Pro postele: 80/90 x 200 cm. Český výrobce.

Popis

Rozměrově a vzhledově příjemný úložný prostor / zásuvka je vyráběn jako doplněk pro postele DUOVITA a sloužýí k ukládání lůžkovin a jiných váhově méně náročných věcí. Vhodný je díky svým rozměrům jak pro postele šíře 80 nebo 90 cm. Materiálově je vyroben z kvalitní laminované desky tl. 18 mm s hranami ABS. Postele DUOVITA jsou pořizovány nejen do obývacích pokojů, ale také dětských pokojů, pracoven a hostinských pokojů, popř. ubytovacích zařízení.

Materiál úložného prostoru / zásuvky DUOVITA:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 2mm.
Rozměry úložného prostoru (š x h x v): 171,6 x 77 x 19,5 cm
- pozn. úložný prostor je vhodný pro postele DUOVITA o rozměrech: 80 x 200 cm / 90 x 20 cm..

Na našem E-shopu naleznete nejen rozkládací postele, ale i křesla, sedací soupravy, skříně, aj. kusy nábytku, které lze společně velmi dobře sladit a vytvořit si tak jedinečný interiér, ve kterém se budeme cítit spokojení a šťastní.

Nevíte-li si s výběrem rady, prosím, ozvěte se nám.

Termín dodání: 2-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz