ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zrcadlo BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101541

Kategorie: Zrcadla, toaletní stolky a taburety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Bukové zrcadlo nejen do předsíní, vstupních hal, ložnic, ale i kanceláří. Materiál: bukový masiv s EKOlakem. Možnost moření. Rozměr (š x v): 71 x 88 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
3 906

Popis

Stále moderní zrcadlo BUK je vyrobeno v designu, který je vhodná nejen do moderních, ale i klasičtějších interiérů. Svého majitele okouzlí propracovaným opracováním a osobitým vzhledem masivního dřeva, ze kterého je zrcadlo vyrobeno. Zrcadlo Buk je pořizováno nejen do předsíní, ale také kanceláří, vstupních hal, ložnic nebo dětských pokojů. Bukový masiv lze pro lepší sladění s interiérem mořit dle odstínů ve vzorníku.

Materiál zrcadla:
  • bukové dřevo (lakováno polomatným EKOlakem) tl. 27 mm - vzorník MOŘENÍ dřeva - viz. tento odkaz
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 71 x 88 cm.

Kousky nábytku z bukového, borovicového, smrkového nebo dubového masivu najdete na našich stránkách v několika kategoriích a to např.:

Horizontální / vertikální umístění zrcadla na stěnu je možné - uveďte, prosím, do POZNÁMKY v objednávce, zda má být zrcadlo na stěně zavěšeno tak, jak je na ilustrativním obrázku či obráceně, aby bylo zrcadlo z výroby připraveno tak, jak potřebujete. Děkujeme.

Pokud byste potřebovali nebo chtěli s kompletací výrobků pomoci, prosím, ozvěte se nám. Velmi rádi Vám budeme nápomocni.

POZNÁMKA výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm. Děkujeme za pochopení.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz