ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zrcadlo PETRA BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100878

Kategorie: Zrcadla, toaletní stolky a taburety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbené klasické zrcadlo nejen do předsíní, vstupních hal, ložnic, ale i kanceláří. Materiál: bukové dřevo v EKOlaku s možností moření. Rozměr (š x v): 71 x 88 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
3 805

Popis

Vzhledově stále nadčasové zrcadlo PETRA BUK je pořizováno nejen do předsíní, ale také kanceláří, vstupních hal, ložnic nebo dětských pokojů. Materiálově je zrcadlo vyrobeno z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou EKOlak (polotmavý). Dřevo lze pro lepší sladění s interiérem mořit dle odstínů ve vzorníku.

Materiál zrcadla:
  • bukové dřevo (lakováno polomatným EKOlakem) tl. 25 mm - vzorník MOŘENÍ dřeva - viz. tento odkaz
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 71 x 88 cm.

Kompletní kolekce nábytku PETRA je k dispozici v tomto odkazu - snadné sladění typově stejných kousků nábytku.

Horizontální / vertikální umístění zrcadla na stěnu je možné - uveďte, prosím, do POZNÁMKY v objednávce, zda má být zrcadlo na stěně zavěšeno tak, jak je na ilustrativním obrázku či obráceně, aby bylo zrcadlo z výroby připraveno tak, jak potřebujete. Děkujeme.

Zrcadlo lze kombinovat s typově podobnými kousky nábytku - např.: šatními skříněmi, postelemi, komodami, jídelními stoly, aj..

Slovenský výrobce.

 

POZNÁMKA výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz