ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zrcadlo PETRA DUB

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100879

Kategorie: Zrcadla, toaletní stolky a taburety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Dubové zrcadlo se zaoblenými hranami. Vhodné do předsíní, vstupních hal, ložnic, dětských pokojů. Materiál: dubové dřevo v EKOlaku s možností moření. Rozměr (š x v): 71 x 88 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
5 124

Popis

Kvalitně opracované zrcadlo PETRA DUB z dubového dřeva patří do kolekce ložnicového nábytku PETRA, který je charakteristický zaoblenými hranami a vybroušenými úchytkami nejen u zásuvek, ale také u dvířek. Celkový dojem z kolekce nábytku je velmi příjemný. Zrcadlo je pořizováno nejen do předsíní, vstupních hal, ložnicdětských pokojů a kanceláří. Materiálově je zrcadlo vyrobeno z kvalitního dubového dřeva s povrchovou úpravou EKOlak (polotmavý). Dřevo lze pro lepší sladění s interiérem mořit dle odstínů ve vzorníku.

Materiál zrcadla:
  • dubové dřevo (lakováno polomatným EKOlakem) tl. 25 mm - vzorník MOŘENÍ dřeva - viz. tento odkaz
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 71 x 88 cm.

Kompletní kolekce nábytku PETRA je k dispozici v tomto odkazu - snadné sladění typově stejných kousků nábytku.

Horizontální / vertikální umístění zrcadla na stěnu je možné - uveďte, prosím, do POZNÁMKY v objednávce, zda má být zrcadlo na stěně zavěšeno tak, jak je na ilustrativním obrázku či obráceně, aby bylo zrcadlo z výroby připraveno tak, jak potřebujete. Děkujeme.

Zrcadlo lze kombinovat s typově podobnými kousky nábytku - např.: šatními skříněmipostelemikomodamijídelními stoly, aj..

Slovenský výrobce.

 

POZNÁMKA výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz