Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Anatomické

Anatomické polštáře můžeme vybírat z celé řady materiálů, barev a tvarů. Jde o to, na jaký účel nám má polštářek posloužit? Zda bude našim věrným kamarádem při sezení v křesle, na sedačce nebo si jím podložíme hlavu např. při čtení knížky nebo práci na počítači. Variabilita použití je neomezena a tím je i dána široká nabídka - Bio materiály, pěny viscoelastické, HR pěny, tvarové, aj.. Tvarované anatomické polštářky jsou určeny hlavně pro ty, kteří potřebují a vyžadují co nejlepší oporu pro páteř a krk.

Vyberme si ten nej právě pro vás. Rádi poradíme, pokud bude třeba. Některé typy můžete vyzkoušet i u nás v kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a.

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz