Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Polštář NECK COMFORT

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100489

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Polštářek anatomický s viskoelastickou pěnou vhodný pro odpočinek a cestování. Potah se 75% bavlny a 25% polyesteru. Rozměr polštáře: 28 x 30 cm. Potah snímatelný a pratelný. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
389

Popis

Anatomický polštářek NECK COMFORT je vyroben z viskoelastické pěny MemoVita, díky které se přizpůsobí co nejvíce našemu krku a hlavě. Polštářek je opatřen velurovým potahem, který dotváří celkový dojem z příjemného ležení na něm.

Rozměr polštáře: 28 x 30 cm.

Potah MemoVita-Logem:
- popis: 75% bavlna, 25% polyester
- snímatelný a pratelný na 40° C.

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Slovenský kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz