ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Anatomický polštář London PolarGel

Výrobce: Materasso

Kód: 102414

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

NOVINKA - Chladivý anatomický polštář z pěny PolarGEL s vysokou elasticitou a svěžestí. Komfortní kopírování těla. Rozměry: 72 x 42 x 12 cm. Potah z VLNY - snímatelný a pratelný. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 174

Popis

Anatomický polštář London PolarGel je vysoce elastický polštář s chladivým efektem. Pěna PolarGel v kombinaci s viscoelastickou línou pěnou zárukou právě zmiňované chladivosti, takže nás polštář neprohřívá a snižuje tak naše pocení během spánku. Použité materiály vynikají při kontaktu s polštářem také pocitem vysoké svěžesti. V naší nabídce polštářů nemáme žádný jiný polštář stejných vlastností, jedná se tak o velmi speciální typ polštáře. Potah polštáře s vlnou vyplňuje dokonale prostor mezi krkem a rameny. Spaní na polštáři je vysoce komfortní a skvěle doplňujeme řadu typů matrací v naší nabídce. Ničím nerušený spánek přejeme.

TECHNICKÉ PARAMETRY

- polštáře London PolarGel:

Rozměr (š / d / v) 72 x 42 x 12 cm
Výška polštáře s potahem 12 cm
 
- potahu polštáře:
Potah - typu: VELUR
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet.

Kvalitní slovenský výrobek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz