Anatomický polštář Madrid

Výrobce: Materasso

Kód: 102407

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

NOVINKA - Speciálně tvarovaný anatomický polštář z viscoelastické líné pěny (litá do formy). Skvěle kopíruje krční páteř a hlavu. Rozměry: 52 x 30 x 10 cm. Potah z VLNY - pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
726

Popis

Anatomický polštář Madrid je materiálově vyroben z kvalitní viscoelastické (líné) pěny a to litím do formy, čímž je možné dosáhnout speciálního tvaru tohoto polštáře, který patří mezi velmi výjimečné typy polštářů. Polštář díky tvarování skvěle kopíruje krční páteř a hlavu ležícího. Složení polštáře a jeho tvarování je vhodné snad pro kohokoliv, takže je jedno, zda jsme muž nebo žena, popř. dítě. Vlněný potah polštáře vyplňuje dokonale prostor mezi krkem a rameny. Spaní i na tomto polštáři je velmi pohodlné. Dobrou noc a dobré ráno přejeme.

TECHNICKÉ PARAMETRY - polštáře:

Rozměr (š / d / v) 52 x 30 x 11 cm
Výška polštáře s potahem 12 cm
PRATELNOST POTAHU ANO, na 60°C

TECHNICKÉ PARAMETRY - potahu:

Potah - typu: VELUR
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet.

Kvalitní slovenský výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz