Anatomický polštář Paris

Výrobce: Materasso

Kód: 102409

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

NOVINKA - Kvalitní anatomický polštář z paměťové pěny LAZY-FOAM s příčnými prořezy. Skvěle kopíruje krční páteř a hlavu. Rozměry: 60 x 43 x 10 cm. Potah z VLNY - snímatelný a pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 472

Popis

Anatomický polštář Paris s příčnou perforací je vyroben z kvalitní pěny s tvarovou pamětí s označením LAZY-FOAM, která patří k velmi oblíbeným typům tvarových pěn. Polštář je díky použitému materiálu a jeho profilaci výrazně vzdušný a skvěle kopíruje krční páteř a hlavu ležícího. Kopírování těla je dáno jednou z vlastností pěn LAZY-FOAM, kterou je reakce na teplo a místní zátěž. Vzhledem k nízké výšce polštáře je polštář určen převážně pro drobnější postavy žen i mužů. Potah polštáře s vlnou vyplňuje dokonale prostor mezi krkem a rameny. Spaní na polštáři je velmi příjemné a odpočinkové. Dobrou noc přejeme.

TECHNICKÉ PARAMETRY - polštáře Paris:

Rozměr (š / d / v) 60 x 43 x 10 cm
Výška polštáře s potahem 11 cm
PRATELNOST POTAHU  ANO, na 60°C
 

TECHNICKÉ PARAMETRY - potahu:

Potah - typu: VELUR
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2
 

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důvěrou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet.

Kvalitní slovenský výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz