ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle PAYSANE výplet

Výrobce: STIMA

Kód: 100382

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kvalitní buková židle z masivu s výpletem. Vhodná i do restaurací, aj.. Rozměr (v x hs x vs x šs): 87 x 40 x 46 x 44 cm. Nadčasový design. Nosnost 140 kg. Záruka 3 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
1 054

Popis

Židle PAYSANE s přírodním výpletem je stejně jako jiné typy jídelních židlí PAYSANE vyrobena z kvalitního bukového masivu.  Židle je díky masivu schopna unést váhy až do 140 kg, což rozšiřuje možnost jejího použití a to do zátěžových prostorů restaurací, kaváren, barů, konferenčních místností, atd.. Jedná se o typ židle, která se velmi snadno udržuje čistá, takže investicí do jejího nákupu v kombinaci s vyšší nosností si pořizujeme židli s prodlouženou životností. Díky variabilitě sedáků je židle velmi oblíbenou a často kupovanou.

Na výběr jsou v nabídce i další provedení sedáků: dřevěný / látkový.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 87 x 40 x 46 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám osobně osedět nejen židle, ale i sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu nebo si vyzkoušet různé tuhosti matrací.

Nosnost židle: 140 kg.

Dodání: 1-4 týdny.

Záruka 3 roky.

Pozn. výrobce: příplatkové látky prodlužují termín dodání (4-6 týdnů).

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz