Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1261 hodnocení
5
1207x
4
20x
3
5x
2
3x
1
26x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé a přesně podle požadavku
- Obchod nabízí zboží, které fyzicky nemá, čímž se prodlužuje dodací doba. Toto je kritické v případě zbozi pro speciální příležitosti.
Dobrý den, paní Martino,
omlouváme se, ale tím, že od dodavatele zboží neodebíráme jako jediní a výrobce nemá nekonečné sklady, tak po vyřízení všech objednávek před námi zaslanou objednávkou již ubrus s Velikonočním motivem doprodal. Toto nejsme schopni ovlivnit a neznám způsob, jak tomuto předcházet. O všechno zboží s jarními motivy je zájem již více jak 2 měsíce, takže objednání zboží týden před Velikonoci již nemusí znamenat, že budou všechny položky skladem ve velkých objemech. U zboží jsme měli uvedeno "dodání do 1 týdne" a né skladem, což bychom Vaše rozhořčení chápali. Omluvili jsme se Vám za nedostupnost zboží, kolegyně Vám nabídli, že Vám pošleme varianty ubrusů, které skladem jsou, takže jejich dodání do Velikonoc bude možné, ale to jste odmítla a objednávku stornovala. Nevíme co více jsme pro Vás mohli udělat.
Přejeme hezké Velikonoční svátky.
S pozdravem za Tým klik-nabytek.cz
Pavlína
+ Pracovnice komunikuje v ČJ. :-D
+ -velký výběr produktů, možná konfigurace
+ -snad dobré ceny
+ -dobrá komunikace a ochota
- -nevím o ničem
-tento obchod mohu jen doporučit
+ Vše v pořádku dorazilo, krásné, vše dle foto, rychlost dodani
+ Perfektní jednání,super zboží!! Zatim nejlepší obchod,co jsem zažil.
Jdybych mohl dat 10 hvězd, tak je dam.
+ Platba při prebrani
supr
Rychlé jednání.
+ Ochota a jednoduchá komunikace!!
Vždy naprostá spokojenost,též kvalita materiálu ok.
+ Ryclost
Perfektní
rychlé vyřízení objednávky
+ Super jednání, rychlé dodání.
Celková spokojenost.
+ Dobra komunikace casu doruceni (dva dny dopredu)
Moc dobry obchod. Koupili jsme si zidle Clayton a jsme velmi spokojeni. Zidle jsou krasne a prijemne, pri dosedu se zdaji mekke, ackoliv jsou bez potahu :)
+ Ochota a rychlost
Zboží nikde a dotazník o spokojenosti pošlou!
Dobrý den, pane René,
omlouváme se, že Vás zaslaný dotazník "Spokojenosti zákazníků" natolik rozhořčil, že náš obchod na základě tohoto nedoporučuje. Na našich obhajobu bychom rádi uvedli, že dotazníky neodesíláme z naší kanceláře, ale jsou zasílány centrálně systémem Heuréky a to dle zadaných parametrů u jednotlivých položek. Mrzí nás, že dotazník dorazil do Vaší emailové schránky o týden dříve, než objednané zboží a Vy jste reagoval takto.
Objednané 2 ks jídelních židlí Paysane jsme dnes naskladnili, takže je chystáme do rozvozového plánu na př. týden, kdy jedeme rozvoz do Severních Čech, Německa, aj. lokalit. Ohledně termínu dodání Vás budeme kontaktovat nejpozději zítra odpoledne, kdy se s Vámi telefonicky domluvíme na přesném termínu a času dodání.
Děkujeme za pochopení.
S přáním pohodového večera za tým klik-nabytek.cz
Pavlína
Solidní jednání skvělá odbornost
+ Výrobek kvalitní, dodání brzké a bez problémů.
+ Za mě obchod, jak má být. Komunikace, doručení a dokonce i bezplatná úprava na míru - vše bez problému.
