Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1261 hodnocení
5
1207x
4
20x
3
5x
2
3x
1
26x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Vše ok, doporučuji
1
+ .
+ Ceny, upravení zboží na míru, příkladná komunikace se zákazníkem.
Ceny, upravení zboží na míru, příkladná komunikace se zákazníkem.
+ rychlost dodání zboží
spokojenost
Rychlost
Byl jsem spokojen s rychlostí doručení
+ Rychlá a dobrá komunikace
+ perfektní komunikace
+ ochota řešit podrobnosti
určitě doporučuji
Byl jsem spokojen
skvela spoluprace, rychle vyrizeni objednavky, bezproblemove doruceni na adresu, jednoducha montaz, celkova spokojenost :-)
+ Rychlé vyřízení objednávky
Super dodávka
Příjemný a ochotný řidič :-)
Dobré jednání.
+ český nýbytek
- Bylo mně řečeno,že se zaměstnancem dopravy zvládnu křeslo odnést z auta domů. Nebylo tomu tak,pomohl nám soused.
celková spokojenost
Zatím není co hodnotit. Objednávka ještě nedorazila. V e-mailu dorazila zatím jen informace, že zboží by mělo být vyrobeno a naskladněno 1-2 týden v lednu, tak budu věřit, že vše proběhne v pořádku.
+ Dobrá cena
+ Kvalitní zpracování
+ Velký výběr
+ Dobrá komunikace se zákazníkem
+ Rychlá výroba na zakázku
Dlouho jsme nemohli najít konferenční stůl přesně podle našich požadavků, aby byl pěkný do interiéru a zároveň se jednalo o výšku (celkem atypickou), kterou standardní konferenční stoly nemají a do jídelních se nám jít nechtělo. Nakonec jsem úplnou náhodou narazila na tuto firmu, kde jsme našli přesně "náš vysněný" konferenční stůl. Termín dokončení výroby na zakázku, cca do 2-4 týdnů. Objednala jsem mezi vánočními svátky, ještě ten den potvrdili objednávku a následující den další komunikace ohledně potvrzení termínu. Do necelých 2 týdnů nás kontaktovali, že je stůl hotový a že nám ho v sobotu ráno dovezou. Vše v pořádku.
+ Dobrý
+ Dobré webové stránky
Dobrá komunikace. Při dotazu jsem dostala ihned odpověď. Vlastní rozvoz.
+ rychlost doručení
+ rychlá reakce v předvánočním shonu
