Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zvýšené lůžko DUO s přistýlkou /vč.roštů/

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101362

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zvýšená jednolůžková postel s přistýlkou a roštem z kolekce Českého nábytku. Materiál: lamin. deska tl. 18 mm. Rozměr (š x d x v): 95 x 204 x 70 cm. Široká škála odstínů lamina. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
6 190

Popis

Zvýšené lůžko DUO s přistýlkou a roštem je oblíbeným typem jednolůžkové postele, která řeší díky přistýlce nedostatek místa pro další postel nebo občasnou potřebu pro přespání návštěvy, ať již v podobě dítěte nebo dospělého. Za jednu cenu tak získáme dvě samostatné a přitom velmi kvalitní postele. V ceně postele jsou dva laťové rošty. Postel je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé. Jednolůžková postel je pořizováno do dětských pokojů, ale také na chaty a chalupy. Postel je dalším z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku.

Materiál jednolůžkové zvýšené postele s přistýlkou:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast
  • zásuvka pod postelí s přistýlkou
  • laťové rošty.

Rozměry zvýšené postele (š x d x v): 95 x 204 x 70 cm - pro matraci 90 x 200 cm. 

Jednolůžkovou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Poznámka - cena postele je uvedena bez matrací.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz