Jídelní stůl ENZO s rozkladem S180

Výrobce: BRADOP

Kód: 102260

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velký obdélníkový jídelní stůl s rozkladem. Materiál: dýhovaná MDF deska, nohy bukový masiv. Rozměry (š x h x v): 140 x 80 x 75,5 cm +40 cm / 160 x 90 x 75,5 cm +2x 40 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
9 858

Popis

Jídelní stůl ENZO s rozkladem S180 patří mezi designově velmi specifické typy stolů, které se nemusí líbit každému, ale v případě, že tomu tak není, nám stůl nabízí velkou plochu pro stolování, která se dá ještě zvětšit o rozklad. Stůl je vyráběn z dýhované MDF desky a je doplněn pro vysokou stabilitu a pevnost stolu nohama z bukového masivu. Na výběr máme řadu barevných varianta, takže jediné, co nás může limitovat, je malá místnost, do které chceme stůl umístit. Stůl se skvěle hodí nejen do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren nebo jídelen.

Materiál kuchyňského stolu:
  • dýhovaná MDF deska
  • nohy - bukový masiv
  • s rozkladem.
Rozměry jídelního stolu s rozkladem:
  • var. 1 (d x š x v): 120 x 80 x 75,5 cm + 40 cm
  • var. 2 (d x š x v): 160 x 90 x 75,5 cm + 2x40 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy jídelních stolů a jídelních židlí máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost: 43 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz