Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stůl S30 LEON

Výrobce: BRADOP

Kód: 102284

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově menší, ale velmi hezký jídelní stůl z kvalitní laminované desky. Stůl ohraněn ABS hrany v dřevodezénu. Rozměry (d x š x v): 90 x 70 x 76 cm. Hmotnost stolu: 27 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 874

Popis

Úzkým typem stolu typický jídelní stůl S30 LEON se hodí převážně do menších místností, kde každý centimetr je pro nás velmi podstatný. Skvěle se tak hodí do domácího použití v kuchyňských koutech a obývacích pokojích. Vzhledově vyniká nejen v klasicky zařízených interiérech, ale i těch velmi moderních, ve kterých oceníme precizní zpracování a možnost volby barev laminované desky, ze které je jídelní stůl vyroben. Menší nevýhodou stolu může být jeho rozměrová dostupnost, takže v případě, že potřebujeme stůl pro více než 4 osoby, musíme vybírat z jiných typů jídelních stolů. Příznivá cena určuje i využití stolu v zátěžových provozech restaurací, hotelů a jídelen. Přejeme příjemné stolování.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • laminovaná deska
  • horní deska - tl. 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu.
Rozměry jídelního stolu (d x š x v): 90 x 70 x 76 cm.
 
Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Ke stolu se typově hodí snad každá jídelní židle, ale příkladem uvádíme některé z designových kousků v naší nabídce:

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 27 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz