Jídelní stůl S30 LEON

Výrobce: BRADOP

Kód: 102284

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově menší, ale velmi hezký jídelní stůl z kvalitní laminované desky. Stůl ohraněn ABS hrany v dřevodezénu. Rozměry (d x š x v): 90 x 70 x 76 cm. Hmotnost stolu: 27 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 332

Popis

Úzkým typem stolu typický jídelní stůl S30 LEON se hodí převážně do menších místností, kde každý centimetr je pro nás velmi podstatný. Skvěle se tak hodí do domácího použití v kuchyňských koutech a obývacích pokojích. Vzhledově vyniká nejen v klasicky zařízených interiérech, ale i těch velmi moderních, ve kterých oceníme precizní zpracování a možnost volby barev laminované desky, ze které je jídelní stůl vyroben. Menší nevýhodou stolu může být jeho rozměrová dostupnost, takže v případě, že potřebujeme stůl pro více než 4 osoby, musíme vybírat z jiných typů jídelních stolů. Příznivá cena určuje i využití stolu v zátěžových provozech restaurací, hotelů a jídelen. Přejeme příjemné stolování.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • laminovaná deska
  • horní deska - tl. 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu.
Rozměry jídelního stolu (d x š x v): 90 x 70 x 76 cm.
 
Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Ke stolu se typově hodí snad každá jídelní židle, ale příkladem uvádíme některé z designových kousků v naší nabídce:

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 27 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz