Jídelní stůl TEODOR S05 - rozklad

Výrobce: BRADOP

Kód: 102358

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově větší stabilní jídelní stůl s rozkladem. Materiál: laminovaná deska, nohy - bukový masiv. Rozměry (š x h x v): 112 x 70 x 75 cm + rozklad 50 cm. Hmotnost: 27 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 241

Popis

Jídelní stůl TEODOR S05 s rozkladem patří k velmi jemným typům jídelních stolů a to díky úzkým bukovým nohám, které zjemňují celkový vzhled stolu. Stůl je vyráběn z laminované desky a je doplněn pro vysokou stabilitu a pevnost stolu nohama z bukového masivu. Na výběr máme řadu barevných varianta, takže jediné, co nás může limitovat, je malá místnost, do které chceme stůl umístit. Stůl se skvěle hodí nejen do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren nebo jídelen, kde nechceme stoly s výrazným designem.

Materiál kuchyňského stolu:
  • laminovaná deska
  • horní laminovaná deska tl. 18 mm
  • nohy - bukový masiv
  • ABS a nažehlovací hrana v dřevodezénu
  • s rozkladem.
Rozměry jídelního stolu s rozkladem (d x š x v): 112 x 70 x 75 cm + 50 cm.
 
Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy jídelních stolů a jídelních židlí máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost: 27 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz