Polštář Alergena

Výrobce: Materasso

Kód: 102604

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

ALERGICI - Kvalitní polštář z antialergických vláken (lehkost, přilnavost). Pratelný povlak z PES na 95°C - praní ničí bakterie a roztoče. Rozměr ve 4 vel. : (60-90) x (40-70) cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
750

Popis

Výrobce pamatoval i na nás ALERGIKY a to minimálně kolekcí ALERGENA, do které neodmyslitelně patří i polštář Alergena, který je nabízen ve 4 velikostech, takže je vhodný i pro naše děti. Materiálově je polštář vyroben z kvalitních antialergických vláken. Díky přikrývce a polštáři Alergena máme možnost doplnit si svou postel vhodnými doplňky, které nám budou naše trápení s alergiemi ulehčovat a zpříjemňovat. Velkým plusem této kolekce je pratelnost PES potahu a to až na 95°C, při kterých zničíme bakterie a roztoče, které se v našich lůžcích rády množí. K povlečení polštáře i přikrývky je možné zabrouzdat do kvalitního českého ložního povlečení, které máme v naší nabídce. Plusem polštáře je také jeho vnitřní kapsa se zipem, díky kterému můžeme do polštáře přidat nebo z něho ubrat vnitřní náplň a tak si polštář přizpůsobit tak, jak sami potřebujeme. Dobrou noc přejeme.

Materiál polštáře Alergena:
  • vysocekvalitní antialergická vlákna
  • odnímatelný
  • vybaven vnitřní kapsou se zipem - lze přidat, ubrat nebo vyměnit náplň
  • barva - bílá.

Rozměry a složení polštáře:

Alergena    rozměr    výplň
Polštář  60 x 40 cm   1200 g
Polštář 70 x 50 cm
Polštář velký 85 x 65 cm
Polštář velký  90 x 70 cm
 
 
 
Potah polštáře i přikrývky Alergena:
  • PES, barva bílá
  • pratelnost potahu: 95°C.

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Záruka: 2 roky.

Slovenký výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz