Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Anatomický polštář London

Výrobce: Materasso

Kód: 102412

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

NOVINKA - Vyšší anatomický polštář z paměťové pěny LAZY-FOAM s příčnými prořezy pro větší vzdušnost a kvalitní kopírování těla. Rozměry: 72 x 42 x 12 cm. Potah z VLNY - pratelný. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 480

Popis

Anatomický polštář London je svou výškou určen spíše pro velké chlapy (stavbou těla), kteří ocení výšku jádra polštáře. Pro malé postavy by mohl být polštář né zcela příjemný, ale vždy záleží na tom, jak vysokou oporu hlavu a krční páteře preferujeme. Materiálově je polštář London vyroben z kvalitní pěny s tvarovou pamětí LAZY-FOAM, která patří k velmi oblíbeným typům tvarových pěn. Polštář je díky použitému materiálu a jeho příčné profilaci velmi vzdušný a skvěle kopíruje krční páteř a hlavu ležícího (reakce na tělesné teplo a zátěž). Jádro polštáře je obalen do kvalitního vlněného potahu, který je pratelný až na 60°C. Dobrou noc přejeme.

TECHNICKÉ PARAMETRY - polštáře London:

Rozměr (š / d / v) 72 x 42 x 12 cm
Výška polštáře s potahem 13 cm
PRATELNOST POTAHU  ANO, na 60°C

TECHNICKÉ PARAMETRY - potahu:

Potah - typu: VELUR
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet.

Kvalitní slovenský výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz