Polštář Royal

Výrobce: Stanex

Kód: 102171

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Skladem

Lehký a nadýchaný polštář ROYAL pro celoroční použití. Povlak z příjemného polyester. hedvábí. Materiál: kvalitní dutá vlákna s vysokou výhřevností. Rozměr: 70x50 / 90x70 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
469

Popis

Vysocekvalitní polštář ROYAL patří díky možnosti celoročního použití mezi velmi oblíbený typ polštáře a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Polštář je vyroben z kvalitního vysoce gramážového dutého vlákna a je doplněn povlakem z lehkého a vzdušného polyesterového hedvábí. Jednou z vlastností hedvábí je velmi dobrá izolace a jeho příjemnost na dotek. Velkou výhodou polštáře je, že použité materiály odpuzují výskyt prachových roztočů, takže peřina s polštářem šetří i nás, kteří trpíme alergiemi nebo máme citlivější pokožku. V případě, že by se nám zdálo plnění polštáře nedostatečné nebo nadbytečné, můžeme využít postranních zipů a tak materiál z polštáře odebrat nebo jej do něho přidat.

Princip vysoké hřejivosti je dán vrstvením dutých vláken do dvou silných vrstev, mezi kterými vznikne vzduchová kapsa. Polštáře ROYAL jsou díky dutým vláknům velmi lehké a stále nadýchané. Polštáře je možné obléknout do kvalitního českého ložního povlečení, které máme v naší nabídce. Přejeme krásnou dobrou noc a příjemné probuzení do nového dne.

Materiál polštáře ROYAL:
  • složení: vrstvení dutých vláken
  • povlak: polyesterové hedvábí - vhodné pro alergiky a ekzematiky
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost
  • barva - bílá.
Rozměr:
  • varianta 1 (š x d): 70 x 50 cm
  • varianta 2 (š x d): 90 x 70 cm
  • menší velikosti polštářů jsou ke koupi pod odkazem: Polštářek Royal.

Rozměry a složení polštářku:

ROYAL    rozměr   celkem    výplň
Polštář 90 x 70 1200 g 900 g
 
 
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz