Polštářek Thermo

Výrobce: Stanex

Kód: 102175

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Luxusní polštářek pro zimní měsíce se 2 silnými vrstvami dutých vláken. Vzduchová kapsa pro vysokou výhřevnost. Lehký a nadýchaný. Rozměr: 40 x 40 / 40 x 60 / 45 x 65 cm (ortopedický). Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
188

Popis

Thermo polštářek je svým složením a provedením určen zejména pro chladné zimní měsíce, ale skvěle poslouží svému účelu i v průběhu celého roku. Princip vysoké hřejivosti je dán vrstvením dutých vláken do dvou silných vrstev, mezi kterými vznikne vzduchová kapsa. Thermo polštářek je díky dutým vláknům velmi lehký a stále nadýchaný. Velikostně jsou polštářky nabízeny v různých velikostech, takže jsou vhodné jak pro děti, tak i dospělé a to nejen do domácího prostředí, ale také na cesty. Tento luxusní polštářek můžeme doplnit některou z přikrývek, kterou může být i např. zimní přikrývka Thermo. Spaní s tímto polštářkem je pohodlné a velmi příjemné.

Materiál a rozměry polštářku Thermo:
  • složení: duté vlákno
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost.
Rozměry polštářků:
  • 40 x 40 cm
  • 40 x 60 cm
  • 45 x 65 cm Medical - ortopedický.

Rozměry a složení polštářků:

THERMO    rozměr   celkem    výplň
 Polštář ortoped.     45x65     600g    400g
 Polštářek     40x40     350g    200g
 
 
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz