Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Polštář Thermo

Výrobce: Stanex

Kód: 102176

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Velmi příjemný polštář nejen pro zimní měsíce se 2 silnými vrstvami dutých vláken. Vzduchová kapsa pro vysokou výhřevnost. Lehký a nadýchaný. Rozměr: 50 x 70 / 90 x 70 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
445

Popis

Thermo polštář je svým složením a provedením určen zejména pro chladné zimní měsíce, ale skvěle poslouží svému účelu i v průběhu celého roku a to stejně jako další kousky výrobků ze zimní kolekce: polštářek Thermo a přikrývka Thermo. Princip vysoké hřejivosti je dán vrstvením dutých vláken do dvou silných vrstev, mezi kterými vznikne vzduchová kapsa. Thermo polštář je díky dutým vláknům velmi lehký a stále nadýchaný. Velikostně jsou polštáře nabízeny v různých velikostech, takže jsou vhodné jak pro děti, tak i dospělé a to nejen do domácího prostředí, ale také na cesty. Spaní s tímto polštářem je pohodlné a velmi příjemné.

Materiál a provedení polštáře Thermo:
  • složení: duté vlákno
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost.
Rozměry polštáře (š x v): 50 x 70 cm / 90 x 70 cm.

Rozměry a složení polštářů:

THERMO    rozměr   celkem    výplň
 Polštář   90x70     1530g    1000g
 
 
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz