Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Anatomický polštář London viscogreen

Výrobce: Materasso

Kód: 102413

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

NOVINKA - Speciálně tvarovaný anatomický polštář z viscoelastické líné pěny (litá do formy). Skvěle kopíruje krční páteř a hlavu. Rozměry: 52 x 30 x 10 cm. Potah z VLNY - pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 985

Popis

Složením použitých materiálů je anatomický polštář Madrid velmi specifický, neboť jádro polštáře je vyrobeno z nově vyvinuté paměťové pěny z přírodních materiálů získaných z vysoce kvalitního ricinového oleje. Aby byl polštář více výjimečný, je paměťová pěna s označením "viscogreen" doplněna o příjemnou vůni Aloe Vera. Polštář skvěle kopíruje díky paměťové pěně krční páteř a hlavu, takže je ležení a spaní na něm velmi příjemné. Vlněný potah polštáře vyplňuje dokonale prostor mezi krkem a rameny. Ničím nerušené spaní přejeme.

TECHNICKÉ PARAMETRY - polštáře:

Rozměr (š / d / v) 72 x 42 x 12 cm
Výška polštáře s potahem 13 cm
PRATELNOST POTAHU ANO, na 60°C

TECHNICKÉ PARAMETRY - potahu:

Potah - typu: VELUR
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet.

Kvalitní slovenský výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz