ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Meste 20

Výrobce: MABO

Kód: 100320

Kategorie: Matrace z paměťové pěny

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Oboustranná vysoce prodyšná 7mi zónová matrace s možností volby lehací vrstvy, nosnosti a tuhosti. Varianty: SOFT do 130 kg / MEDIUM do 150 kg / HARD / XXL do 150 kg. Záruka 10 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Vrstvy
Tuhost
Potahy matrace
9 927

Popis

Dvoutuhostní matrace MESTE 20 je velmi prodyšnou a vysoce kvalitní 7mi zónovou matrací vyráběnou ve 3 výškách. Výrobce nabízí u této matrace možnost volby volitelné vrstvy, která se do jádra matrace vkládá (viskoelastická / studená HR pěna), čímž si my sami určujeme, jaké výsledné vlastnosti bude matrace mít. K výrobě jsou použity kvalitní viskoelastické pěny a HR studené pěny, jejichž vzájemnou kombinací dělají z matrace matraci s příjemně měkkým jádrem a dlouhou životností (díky vysoké prodyšnosti). Matrace je při kontaktu s povrchem velmi příjemná a komfortní. Za své peníze tak získáme matraci s příjemným povrchem a vysokou životností, kterou navíc podtrhuje výrobce 7mi letou prodlouženou zárukou.

Tuhost: SOFT střední (4) ze stupnice 6, MEDIUM - tužší (5) ze stupnice 6, HARD - tuhá (6) ze stupnice 6, XXL - velmi tuhá.

Tuhost matrace - oboustranná: měkká / tužší strana.

Výška matrace: 19 cm - v potahu BIO bavlna, 20 cm - v potahu Silver, Bambus / 22 cm - v potahu Seacell (vyšší výšky matrace: matrace MESTE 23 a matrace MESTE 26).

Potah v ceně matrace: BIO bavlna.

LEHACÍ PLOCHA matrace MESTE 20 - možnost volby:
 • mimořádně prodyšná měkká HR studená pěna EUCAFEEL 45 kg/m3 – (modro/bílá)
 • mimořádně prodyšná viskoelastická pěna BREEZE 50 kg/m3 – ( modrá)
 • velmi prodyšná viskoelastická pěna antibakteriálním efektem SILVER 45 kg/m3 – (šedá)
 • mimořádně prodyšná tužší HR studená pěna EUCAHARD 45 kg/m3 – (růžovo/bílá).
Specifiakace použitých pěn:
 • SOFT - stupeň tuhosti 4 ze 6ti (tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 120 kg
 • MEDIUM - stupeň tuhosti 5 ze 6ti (tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 150 kg
 • HARD - stupeň tuhosti 6 ze 6ti (tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 150 kg
 • XXL - je nejtužší varianta produktové řady matrace Meste, zároveň i nejtužší matrace ze sortimentu výrobce (extra tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 150 kg.
Barvy pěn matrace se mohou lišit dle výrobní dávky výrobce.
 
Doporučení – vhodné pro pevné podložky nebo jakékoliv typy roštů do postele.
 
Příplatkové varianty k matraci - požadovaný rozměr vepište do poznámky v objednávce:
 • lze vyrobit jiné typy rozměrů matrace do 100 x 200 cm
 • prodloužení délky matrace do rozměru 210 cm - příplatek 10% k ceně matrace
 • prodloužení délky matrace do rozměru 220 cm - příplatek 20% k ceně matrace
 • příplatkové potahy Seacell Visco, Jednorožec - Silver/Bambus a M-Phone - Silver/Bambus - zvolte v konfigurátoru.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka 10 let.

Hmotnost matrace: 25 kg.

Český kvalitní výrobek.

 

POTAHY matrace

 • POTAH BIO bavlna
- materiál potahu BIO bavlna a gramáž:
100% BIO bavlna 400 gr/m2
Celková gramáž výplně - 200 gr/m2
Bez 3D vzoru a bez lemu
- Zip - čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
- Pratelnost potahu. 30°C v běžné pračce
- Popis: Potah je příjemný na omak, výborně absorbuje vlhkost, zároveň je díky vysoké hustotě povrchové bavlny velmi odolný. Bio bavlna pomáhá vytvářet optimální mikroklima mezi pokožkou a povrchem matrace.
 
 • POTAH SILVER
- materiál potahu SILVER a gramáž:
Polyester a viskóza - LYOCELL: na dotek se podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
-  Zip - čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
-  3D AIR SYSTEM: mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu.
-  Pratelnost potahu: max. 60°C.
-  Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
Mimo základního provedení potahu SILVER je možné objednat náhradní potah se vzorem JEDNOROŽCE nebo M-PHONU.
 
 • POTAH BAMBUS
- materiál potahu BAMBUS a gramáž:
Matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
- Zip - čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
- 3D AIR SYSTEM: mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu (neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností. Otevřenou strukturou tohoto materiálu lze při správném sešití mírně vidět jádro matrace.
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
Mimo základního provedení potahu BAMBUS je možné objednat náhradní potah se vzorem JEDNOROŽCE nebo M-PHONU.
 
 • POTAH SEACELL
- materiál potahu SEACELL a gramáž:
Přírodní pletenina ze sušené rostliny mořské řasy se rozemele na jemné částice, ze kterých se pomocí celulózy vytváří vlákno. Unikátní vlastnosti mořské řasy pomáhají chránit vaši pokožku před škodlivým prostředím. Mořská řasa je přírodní materiál, bohatý na základní substance jako vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a minerály. Tyto látky podporují buněčnou regeneraci, jež pomáhá zbavovat pokožku nemocí, redukovat záněty a uklidňuje svědění. Vysoké množství antioxidantů chrání vaši pokožku před škodlivými volnými radikály, které mají negativní vliv na buňky kůže. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu + prodyšná viskoelastická pěna (45 kg/m3)
Celková gramáž výplně - 1600 gr/m2.
- Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
- 3D AIR SYSTEM: mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu (neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností. Otevřenou strukturou tohoto materiálu lze při správném sešití mírně vidět jádro matrace.
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz