Náhradní potah Bambus

Výrobce: MABO

Kód: 103416

Kategorie: Náhradní potahy na matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Vzdušný náhradní potah na matrace z bambusové pleteniny. 3D mřížka pro lepší odvětrání. Antibakteriální účinky. Pratelnost potahu na 60°C, 4stranný zip. K výběru řada rozměrů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výška matrace
2 710

Popis

Velice prodyšný náhradní potah BAMBUS na matraci je vyrobený z matracová pleteniny, která obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 3D AIR SYSTEM, proužek na obvodu matrace skutečně umocňuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností. Otevřenou strukturou tohoto materiálu lze při správném sešití mírně vidět jádro matrace. Zaujme nás unikátní provedení potahu na  matraci s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Vysoká gramáž výplně potahu BAMBUS se speciální výplní, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží zajišťuje potahu potřebnou pružnost a prodyšnost. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Pokud máte stále dobře fungující matraci, ale potah na matraci by již potřeboval vyměnit, potah BAMBUS bude jistě tou správnou volbou. Tento potah matrace uvítají i jedinci s problémem nadměrného pocení.

Materiál náhradního potahu BAMBUS:
 • pletenina s bambusovým vláknem
 • gramáž výplně je 940 gr/m2
 • výplň: speciální elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží 25 kg/m3
Náhradní potah BAMBUS na matraci:
 • 3D AIR SYSTEM - proužek po obvodu matrace pro cirkulaci vzduchu uvnitř matrace
 • výška potahu v rozmezí: 14 - 25 cm dle výšky jádra matrace (JAKÉKOLIV jiné rozměry prosím uveďte do poznámky v objednávce)
 • snadná údržba a snímání - čtyřstranný zip
 • ozdobná lemovka
 • pratelný na 60°C.

Rozměry náhradního potahu - v široké škále rozměrů, které jsou uvedeny v konfigurátoru.

Příplatkové varianty k potahu mtrace - požadovaný rozměr vepište do poznámky v objednávce:
 • lze vyrobit jiné typy rozměrů potahu do 100 x 200 cm
 • prodloužení délky potahu do rozměru 210 cm - příplatek 10% k ceně potahu
 • prodloužení délky potahu do rozměru 220 cm - příplatek 20% k ceně potahu.

Výšku matrace uveďte do poznámky k objednávce.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni. Navštívit nás můžete na prodejně v Brně na Stránského ulici 2a.

Záruka 2 roky.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz