Matrace Lila medium

Výrobce: MABO

Kód: 100271

Kategorie: Přírodní matrace

Dostupnost: Skladem

Střední 7mi zónová oboustranná BIO matrace. Extrakt ze sóji. Výška 21/22 cm dle potahu. Nosnost 120 kg. Lze dodat atyp (do 100 x 200 cm bez příplatku). Prodloužená záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 911

Popis

Středně tvrdá matrace LILA medium je stejně jako další tuhostní typy matrací LILA oboustrannou a 7mi zónovou matrací. Matrace je vyrobena kombinací viscoelastické a HR studené pěny. Struktura pěn je ve svém základu doplněna o extrakt rostlinného sojového oleje. Vysoký stupeň provzdušnění zajišťují podélné a příčné prořezy. Jádro je opatřeno separačním potahem (tento potah jádro matrace nejen chrání, ale také napomáhá ke snadnějšímu povlékání do potahu).

Matrace je velmi příjemnou matrací pro ty, kteří nemají rádi příliš měkké nebo tvrdé matrace a přitom vyžadují co nejlepší oporu páteře. Za nákupní cenu si pořídíte do svého lůžka nejen kvalitní matraci s dlouholetou zárukou, ale také matraci, která nebude našemu tělu škodit, ale prospívat.

Tuhost matrace: střední (3) ze stupnice 5.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace: 21 - 22 cm / dle potahu.

Specifikace použitých pěn:
  • HR studená pěna (gramáže 43 kg/m3) s rostlinným olejem
  • viscoelastická pěna BREEZE - ramenní oblast.
 Potah matrace:
  • potah MITCH - v ceně matrace
  • pratelný na 60°C, snadno snímatelný (zipem rozepínatelný po celém obvodu, dělitelný na 2 části - lze tak vyprat pouze jednu část a po jejím uschnutí i druhou, aniž bychom měli matraci nekrytu)
  • za příplatek - lze vybírat z těchto luxusních potahů: ONE4ALL, BAMBUS a SILVER. Nevíte-li si rady s výběrem potahu, ozvěte se nám, prosím. Rádi pomůžeme.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné a polohovatelné laťové a lamelové, s bočním výklopem, motorové polohovací rošty.

Pozn.: Lze dodat i v atypickém provedení / atyp matrace do rozměru 200 x 100 cm je dodáván bez příplatku.

Vysvětlení výrobce: barevné provedení použitých materiálů x tuhost matrace:
  • fialová - měkčí matrace
  • světle modrá - střední tuhost
  • tmavě modrá - tužší matrace.

Prodloužená záruka: 5 let.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář