Matrace Lila medium

Výrobce: MABO

Kód: 100271

Kategorie: Přírodní matrace

Dostupnost: Skladem

Střední 7mi zónová oboustranná BIO matrace. Extrakt ze sóji. Výška 21/22 cm dle potahu. Nosnost 120 kg. Lze dodat atypy (do 100 x 200 cm bez příplatku). Prodloužená záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
7 682

Popis

Středně tvrdá matrace LILA medium je stejně jako další tuhostní typy matrací LILA oboustrannou a 7mi zónovou matrací. Matrace je vyrobena kombinací viscoelastické a HR studené pěny. Struktura pěn je ve svém základu doplněna o extrakt rostlinného sojového oleje. Vysoký stupeň provzdušnění zajišťují podélné a příčné prořezy. Jádro je opatřeno separačním potahem (tento potah jádro matrace nejen chrání, ale také napomáhá ke snadnějšímu povlékání do potahu). Matrace je velmi příjemnou matrací pro ty, kteří nemají rádi příliš měkké nebo tvrdé matrace a přitom vyžadují co nejlepší oporu páteře. Za nákupní cenu si pořídíte do svého lůžka nejen kvalitní matraci s dlouholetou zárukou, ale také matraci, která nebude našemu tělu škodit, ale prospívat.

Tuhost matrace: střední (3) ze stupnice 5.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace: 21 - 22 cm / dle potahu.

Specifikace použitých pěn matrace LILA:
  • HR studená pěna (gramáže 43 kg/m3) s rostlinným olejem (extrakt ze sóji)
  • viscoelastická pěna BREEZE - ramenní oblast.
POTAHY matrace:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné a polohovatelné laťové a lamelové, s bočním výklopem, motorové polohovací rošty.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení / atyp matrace do rozměru 200 x 100 cm je dodáván bez příplatku.

Vysvětlení výrobce: barevné provedení použitých materiálů x tuhost matrace:
  • fialová - měkčí vrstva
  • světle modrá - střední tuhost
  • tmavě modrá - tužší vrstva.

Prodloužená záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 16 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář