Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Lamelové rošty polohovací

Rádi si čtete nebo máte náročné zaměstnání, popř. koníčky a potřebujete ulevit svým nohám, zádům nebo oblasti hlavy a ramen? Možným způsobem relaxace by pro nás mohly být lamelové polohovací rošty, které jsou opatřeny jednoduchým mechanismem. Ten nám umožňuje polohovat jednotlivé části roštu v místech, ve kterých chceme našemu tělu ulevit a zlepšit tak např. cirkulaci krve. Cena roštu do postele je dána variabilitou roštu a použitými materiály.

Zda je polohovací lamelový rošt do postele vhodný pro matraci, kterou již máme doma, je specifikováno u každého typu roštu, ale pokud si potřebujete cokoliv ujasnit, a nebo se dozvědět více, kontaktujte nás, prosím, velmi rádi budeme nápomocni.

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz