Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt Portoflex HN/KF

Výrobce: AHORN

Kód: 102945

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Český 7mi zónový polohovatelný lamelový rošt . Lamely v počtu 28 ks, výška roštu 8 cm. Nosnost do 130 kg. Vhodný pro pěnové a latex.matrace. Lze dodat i atyp. Středový popruh. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 730

Popis

Svým provedením a cenou velmi zajímavý lamelový rošt do postele PORTOFLEX. Rošt je polohovatelný v oblasti hlavy a nohou, proto je vhodný pro ty z nás, kteří rádi čteme, nebo náš zdravotní stav vyžaduje mít tyto části těla výše. Tento rošt se hodí jak do jednolůžkových postelí nebo manželských postelí. Pružné lamely jsou uložené po dvou lamelách v kaučukových pouzdrech. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Změkčení v ramenní oblasti je správnou oporou páteře při spánku na boku. Rošt je pro kvalitnější spaní vyráběn se 7mi anatomickými zónami, které ocení nejen starší z nás, ale i ti mladší. Pro větší stabilitu roštu je rošt do postele ve středové části doplněn středovým popruhem. Tuhost roštu lze nastavit posuvnými objímkami a to v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Rošt je vhodný pro pěnové matrace a latexové matrace. Přejeme pohodovou a ničím nerušenou dobrou noc.

Výška: 8 cm
Nosnost: 130 kg
Počet lamel: 28
Typ roštu: ruční polohování
Vhodné pro pevný úložný prostor: Ne
Počet zón: 7
Je možné vyrobit jiný rozměr: Ano
Pístové vyklápění: Ne

 

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro všechny typy matrací. S výběrem vhodné matrace velmi rádi pomůžeme.

NOVINKA r.2020 - vylepšení provedení roštu:

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Váha roštu: 18 kg.

Záruka: 5 let.

Český kvalitní výrobek.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz