Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Laťové rošty

Máme-li kvalitní matraci a spánek i přesto není zcela pohodlný, může být problém v roštu postele. Velmi oblíbené jak do jednolůžek, tak dvoulůžek jsou pro své nesporné klady právě laťové rošty, které jsou díky své konstrukci velmi prodyšné, takže nepodporují tvorbu plísní. Další velkou výhodou těchto roštů do postele je kvalitní opora pro tělo, neboť rovnoměrně rozloží váhu těla po celé délce a šířce roštu. Při výrobě jsou nejčastěji používaná dřeva buková a smrková, čímž laťové rošty do postele snesou zatížení u některých typů až do 160 kg.

Kvalita spánku je tím určujícím pro náš spokojený život, proto, pokud budeme mít s výběrem roštu do postele jakékoliv problémy, neváhejte se na nás obrátit, prosím. Ušetříte tím nejen drahocenný čas, ale také budete vědět, co si za své peníze pořizujete.

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz