ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Náhradní potah Jednorožec

Výrobce: MABO

Kód: 103412

Kategorie: Náhradní potahy na matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Náhradní potah na matrace se vzorem jednorožce. Příjemný na omak, výborně absorbuje vlhkost. Pratelnost potahu na 60°C, 4stranný zip. Rozměry 80-100 x 200 cm. Možný ATYP. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výška matrace
Potahy
3 358

Popis

Náhradní potah JEDNOROŽEC je velmi kvalitní potah s pěnovou výplní s unikátním vzorem a speciální barevnou kombinací vyvinutý pro pokoje všech princezen, ale nejen pro ně. Pro vrchní látku lze volit mezi materálem SILVER nebo BAMBUS. Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Vysoká gramáž výplně potahů SILVER nebo BAMBUS se speciální výplní, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží zajišťuje potahu potřebnou pružnost a prodyšnost. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Pokud máte stále dobře fungující matraci, ale potah na matraci by již potřeboval vyměnit, potah s jednorožcem bude jistě tou správnou volbou.

Materiál náhradního potahu JEDNOROŽEC:
 • SILVER nebo BAMBUS - zvolte v konfigurátoru
 • gramáž výplně je 940 gr/m2
 • výplň: speciální elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží 25 kg/m3
Náhradní potah JEDNOROŽEC na matraci:
 • 3D AIR SYSTEM - proužek po obvodu matrace pro cirkulaci vzduchu uvnitř matrace
 • výška potahu v rozmezí: 14 - 25 cm dle výšky jádra matrace (JAKÉKOLIV jiné rozměry prosím uveďte do poznámky v objednávce.)
 • snadná údržba a snímání - čtyřstranný zip
 • ozdobná lemovka
 • pratelný na 60°C.

Rozměry náhradního potahu: 80/85/90/100 x 200 cm.

Příplatkové varianty k potahu matrace - požadovaný rozměr vepište do poznámky v objednávce:
 • lze vyrobit jiné typy rozměrů potahu do 100 x 200 cm.

Tento jedinečný potah si můžete vybrat společně s matrací, případně lze zakoupit pouze potah na Vaši stávající matraci. V případě objednání potahu na vlastní jádro ověřte možnost výroby na požadovanou výšku jádra.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni. Navštívit nás můžete na prodejně v Brně na Stránského ulici 2a.

Záruka 2 roky.

Český kvalitní výrobek.

 

POTAHY matrace

 • POTAH SILVER
- materiál potahu a gramáž:
Polyester a viskóza - LYOCELL: na dotek se podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
-  Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
-  3D AIR SYSTEM: mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu.
-  Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
 
 • POTAH BAMBUS
- materiál potahu a gramáž:
Matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
- Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
- 3D AIR SYSTEM: mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu (neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností. Otevřenou strukturou tohoto materiálu lze při správném sešití mírně vidět jádro matrace.
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz