Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Lamelové rošty pevné

Lamelové rošty pevné se liší počtem lamel, díky kterým jsou dány výsledné ortopedické vlastnosti. Platí pravidlo, že čím více má rošt lamel, tím lépe se přizpůsobí našim tělesným proporcím. Nosnosti roštů do postelí jsou ve většině případů omezeny max. váhou 130 kg. V případě, že požadujete vyšší nosnost, ozvěte se nám.

V základu se lamelové pevné rošty liší typy použitých pouzder (plastová / kaučuková), čímž je dána také výsledná cena. Za nás doporučujeme vybírat rošty do postele se středovým popruhem, rošt je poté vhodný i pro výrazně větší zatížení a hlavně se díky němu méně lámou lamely.

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz