ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Portoflex Mega

Výrobce: AHORN

Kód: 100310

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Vysocekvalitní lamelový rošt 7mi zónový s 28mi lamelami v kaučukových pouzdrech. Ramenní oblast změkčena. Výška cca 8 cm. Nosnost do 150 kg. Hmotnost 17 kg. Středový popruh. Lze ATYP. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
6 642

Popis

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt Portoflex Mega se zesílenou konstrukcí patří díky své ceně, provedení a nosnosti k velmi kvalitním a často kupovaným roštům, které i díky silnějším lamelám poslouží svému účelu až do zátěže 150 kg. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Rozdělení roštu do 7 anatomických zón umožní optimální oporu v oblasti nejen hlavy, ramen, ale také trupu, beder, stehen, lýtek a chodidel. Středový popruh zlepšuje stabilitu a vyrovnává zatížení roštu. Výrobce pamatoval i na ty z nás, kteří rádi spíme na boku, ramenní oblast je z tohoto důvodu změkčena, aby byla páteř co nejméně přetěžována. Povrch lamel je pokryt fólií, což usnadňuje majiteli údržbu roštu.

Nosnost roštu: 150 kg.

Počet lamel pevného lamelového roštu: 28 kusů. Hmotnost roštu: 17 kg. Výška roštu je cca 8 cm.

NOVINKA r.2020 - vylepšení provedení roštu:

Doporučení výrobce: rošt je vhodný pro pěnové nebo taštičkové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Výrobce nabízí možnost výroby ATYPického rozměru.

Záruka: 5 let.

Český výrobek.

Krátký video návod jak nastavit tuhost roštu do postele zde.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz