ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Portoflex

Výrobce: AHORN

Kód: 100305

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Lamelový ortopedický rošt se 7mi zónami. Lamely v počtu 28 ks. Nosnost do 130 kg. Výška cca 8 cm. Hmotnost 14 kg. Prodloužená záruka 5 let. Lze dodat i jiný rozměr roštu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 954

Popis

Ortopedický lamelový rošt Portoflex s 28 ks lamel se 7mi zónami pro co nejlepší přizpůsobení se našemu tělu. Je to rošt vhodný pro ty, kteří trpí na bolesti zad. Rošt do postele je opatřen textilním popruhem, lze tak nastavit tuhost při maximálním možném udržení stability roštu. Změkčení v ramenní oblasti poskytuje ležícímu správnou oporou páteře jak při odpočinku, tak při spánku na boku. Plusem tohoto roštu je ofóliování lamel, které usnadnňuje jejich údržbu a dává nám tak prostor pro spánek v čistším prostředí.

Rošt je s nosností do 130 kg.

Výška roštu do postele je cca 8 cm. Hmotnost roštu: 14 kg.

NOVINKA r.2020 - vylepšení provedení roštu:

Doporučení: rošt je vhodný pro pěnovélatexové matrace, aj. typy matrací mimo taštičkových matrací.

Pozn.: Výrobce nabízí možnost vyrobit ATYPický rozměr - zakázková výroba za příplatek.

ZÁRUKA: 5 let.

Rošt do postele Portoflex je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Český výrobce.

Krátký video návod jak nastavit tuhost roštu do postele zde.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz