ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo FLAVIO R51

Výrobce: BRADOP

Kód: 100776

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Na sezení velmi pohodlné a vzhledově nadčasové křeslo. Vhodné do obývacích a dětských pokojů. Kostra - bukový masiv. Rozměry křesla (š x v x h): 65 x 102 x 80 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
Látky
5 184

Popis

Napříč generacemi stále oblíbený typ křesla FLAVIO R51 s kostrou z bukového masivu a prošitým sedákem je pro větší pohodlí vyráběno s vyšší zádovou opěrkou, na kterou si pohodlně položíme hlavu i u vyšších postav. Příjemně se na něm sedí nejen u sledování televize a čtení knížky, ale také při učení se nebo práci s počítačem. Díky množství potahových látek, ze kterých můžeme vybírat, si křeslo snadno sladíme jak s klasičtěji zařízeným interiérem, tak i těmi více moderními. Pořizováno je pro všestranné použití nejen do obývacích pokojů, dětských pokojů, tak i pracoven. Ať se pohodlně sedí všem, kteří budou křeslo používat.

Provedení a materiál pevného křesla FLAVIO:
  • ergonomický sedák s prošitím
  • opěrky na ruce (snímatelné)
  • potahové látky v široké škále barev
  • kostra - bukový celomasiv s možností moření a povrchovou úpravou lakem.
Rozměry křesla FLAVIO:
  • rozměry křesla (š x v x h): 65 x 102 x 80 cm
  • rozměry sedáku (vs x šs): 46 x 54 cm
  • výška opěrky na ruce: 61 cm.

Dodáváno v demontu - snadná a rychlá montáž dle návodu výrobce (cca 15 min).

V případě, že by potahová látka časem omrzela nebo se do nově zařizovaného prostoru nehodila, je možné si křeslo nechat u nás nově přečalounit. Na výběr máme přes 10.000 typů potahových látek, kůží a koženek.

Český výrobce.

 

*Pozn. výrobce: Rozměry křesílek se mohou díky vylepšení kvality, designu, látky a prošití mírně odchylovat +/- 3 cm. U polohovacích křesel doporučujeme při polohování na křesle nesedět.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz