ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dvoukřeslo Erik

Výrobce: MELLI

Kód: 100680

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Minimalistické dvoukřeslo s nadčasovým designem. Možnost varianty: křeslo. Kostra - bukový celomasiv, výplň z kvalitní PUR pěny. Rozměry křesla (š x v x h): 130 x 80 x 60 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
9 200

Popis

I toto dvoukřeslo ERIK je vyrobeno stejně jako křeslo ERIK v elegantním minimalistickém stylu, který ladí nejen s klasičtějšími, ale i moderními interiéry. Obě varianty křesla získaly velkou oblibu především díky svému tvaru a pohodlnému sezení. I možnost objednat si nejen dvoukřeslo, ale také křeslo dává těmto kouskům nábytku body navíc. Pohodlí ze sezení umocňuje kromě tvaru křesla především výplň z kvalitní PUR pěny a také pevná a stabilní kostra z bukového celomasivu. Křeslo ERIK je nejčastěji pořizováno do obývacích pokojů, pracoven a kanceláří, ale také do vstupních hal, kaváren, restaurací a hotelových pokojů. Přejeme pohodlné sezení nejen u pracovní kávy.

Varianty dvoukřesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry dvoukřesla:
  • rozměry křesla (š x v x h): 130 x 80 x 60 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 50 x 43 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Je něco při výběru křesel nejasné? Nebo nevíte, zda se toto křeslo bude hodit k sedací soupravě? Prosím, ozvěte se nám, budeme rádi nápomocni. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz