ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Denis

Výrobce: MELLI

Kód: 100742

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velmi pohodlné designové křeslo s výplní z kvalitní PUR pěny. Rozměry křesla (v x š): 85 x 63 cm. Rozměry sedu (vs x hs): 46 x 45 cm. Dřevěný dekor - 6 odstínů barev. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
6 700

Popis

Na sezení velmi pohodlné a oku lahodící křeslo DENIS patří k nadčasovým typům křesel, které se hodí nejen do klasických, ale především moderních interiérů a to jak obývacích pokojů, kanceláří a pracoven, tak také zasedacích místností a vstupních hal. Svou oblibu získalo nejen pro svou cenu a tvar, ale především díky široké škále barev potahových látek, které dělají z každého křesla osobitý originál. Přejeme příjemné posezení jak při pracovních povinnostech, tak při chvílích odpočinku.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěný dekor v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - celomasiv
  • výplň z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla DENIS:
  • rozměry křesla (v x š): 85 x 63 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 46 x 45 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz