ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Fredy

Výrobce: MELLI

Kód: 100727

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Moderní retro obdoba oblíbených a pohodlných křesel. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (š x h x v): 74 x 68 x 82 cm. Vhodný i do menších interiérů. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
6 900

Popis

Retro křeslo FREDY patří k jedněm z nadčasových typů křesel, která patří mezi stále velmi oblíbené a to především díky pohodlnému sezení. Velkou výhodou je, že si můžeme navolit barevné provedení křesla tak, jak nám vyhovuje a podtrhnout tak celkový dojem z interiéru, který může být v retro stylu nebo také ne. Oproti jiným křeslům je na opěráku podélně prošito. Vzhledem ke své velikosti je možné jej vmístit i do menších místností, proto je křeslo pořizováno nejen do obývacích pokojůložnicpracoven a kanceláří, ale také do hotelových pokojů a penzionů. Velmi hezky oživuje i vstupní haly a recepce, popř. čekárny. Přejeme všem jeho uživatelům příjemné posezení.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže na pružinách.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x h x v): 74 x 68 x 82 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 41 x 51 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky ve větším formátu rozlišení.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz