ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dvoukřeslo Viktor

Výrobce: MELLI

Kód: 100730

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Staro-nové, velmi pohodlné dvoukřeslo v oblíbených verzích i jako křeslo Viktor a taburet. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (š x v x h): 153 x 103 x 80 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
13 600

Popis

Stále moderní, i když vzhledově "staré" dvoukřeslo VIKTOR není v prodeji snad žádným jiným křeslem překonáno. Nejčastěji je pořizováno díky tvarování opěrky pro ženy, pro které je velmi pohodlné. Pro vyšší muže je vhodnější spíše křeslo Hubert, křeslo Alfred nebo křeslo Vincet, která jsou celkově robustnější a i mužské postavě více přizpůsobené. Kostra dvoukřesla je vyrobena z masivu v kombinaci s DTD. Výplň křesla tvoří PUR pěna vyšší gramáže, která udává pohodlnost sezení. Dvoukřeslo je možné pohodlně sladit s většinou interiérů a to díky široké škále potahových látek. Pořizováno je nejen do obývacích pokojů, ale také na chaty a chalupy a pro řadu z nás, kteří vyžadujeme pohodlí i při práci, také do kanceláří a pracoven.

Křeslo Viktor i taburet Viktor jsou vystaveny u nás v Brně v prodejně na Stránského 2a. Ať jsou chvále trávené v tomto dvoukřesle co nejpohodlnější.

Varianty dvoukřesla:
Materiály dvoukřesla VIKTOR:
  • kostra - masiv a DTD
  • PUR pěna vysoké gramáže s pružinami
  • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev.
Rozměry dvoukřesla
  • rozměry (š x v x h): 153 x 103 x 80 cm
  • rozměry sedu (v x h): 42 x 48 cm.
Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Kvalitní slovenský výrobek.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz