ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Taburet Viktor

Výrobce: MELLI

Kód: 100469

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Elegantní, nadčasový a pohodlný taburet s možností volby potahové látky i barvy nožek (moření). Rozměr: 42 x 50 cm. Smontovaný. Vhodný k sedačce Viktor a křeslu Viktor. Slovenský výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
3 200

Popis

Designově zajímavý a nadčasový taburet VIKTOR s kostrou z masivu a čalouněným sezením z kvalitní PUR pěny je pohodlným doplňkem k našim sedacím soupravám nebo křeslům, kdy nachází uplatnění především jako opora pro naše unavené nohy. Pro větší barevné sladění s našim interiérem můžete vybírat z řady potahových látek, které jsou součástí tohoto odkazu. Dřevěný dekor je taktéž volitelný a to ze 6ti barevných odstínů. Taburet je velmi pohodlný a oblíbený, neboť jím lze doplnit křeslo Viktor nebo dvoukřeslo Viktor, čímž tvoří jeden celek. Pořizován je nejen do obývacích pokojů, ale také do pracoven a kanceláří, ložnic a hotelových pokojů.

Materiál a provedení taburetu:
  • masiv a DTD
  • čalounění s PUR pěnou vyšší gramáže
  • bez úložného prostoru.
Rozměry taburetu Viktor (vs x hs): 42 x 50 cm.
(vysvětlivky: vs = výška sedu, hs = hloubka sedu)
 

Taburety jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Pokud byste potřebovali s výběrem potahové látky jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobek.

 

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz