Taburet Viktor

Výrobce: MELLI

Kód: 100469

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Skladem

Elegantní nadčasový a pohodlný taburet s možností volby potahové látky i barvy nožek (moření). Rozměr: 42 x 50 cm. Smontovaný. Vhodný k sedačce Viktor a křeslu Viktor. Slovenský výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář - 1 ks
2 100

Popis

Designově zajímavý a nadčasový taburet VIKTOR s kostrou z masivu a čalouněným sezením z kvalitní PUR pěny je pohodlným doplňkem k našim sedacím soupravám nebo křeslům, kdy nachází uplatnění především jako opora pro naše unavené nohy. Pro větší barevné sladění s našim interiérem můžete vybírat z řady potahových látek, které jsou součástí tohoto odkazu. Dřevěný dekor je taktéž volitelný a to ze 6ti barevných odstínů. Taburet je velmi pohodlný a oblíbený, neboť jím lze doplnit křeslo Viktor nebo dvoukřeslo Viktor, čímž tvoří jeden celek. Pořizován je nejen do obývacích pokojů, ale také do pracoven a kanceláří, ložnic a hotelových pokojů.

Materiál taburetu:
  • masiv a DTD
  • čalounění s PUR pěnou vyšší gramáže.
Rozměry taburetu (vs x hs): 42 x 50 cm.
(vysvětlivky: vs = výška sedu, hs = hloubka sedu)
 

Taburety jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Pokud byste potřebovali s výběrem potahové látky jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobek.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz