ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo ušák Viktor

Výrobce: MELLI

Kód: 100470

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Pohodlné a nadčasové křeslo s řadou barevných odstínů. Kostra z masivu a DTD. Výplň z PUR pěny vyšší gramáže. Rozměry (š x v x h): 90 x 103 x 80 cm, sed (v x h): 42 x 48 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
8 500

Popis

Velmi oblíbené a roky nestárnoucí křeslo VIKTOR je vyrobeno pro větší zátěž z masivu v kombinaci s DTD a PUR pěnou vysoké gramáže a to tak, aby svému majiteli umožňovalo co možná nejpohodlnější sezení. Křeslo je možné očalounit dle barev v přiloženém vzorníku, takže jím můžeme již zabydlené obývací pokoje pohodlně sladit. Výběr barev nožiček je také uveden v příloze. Pro ty z nás, kteří máme náročnou práci nebo nás bolívají nohy, je možné toto křeslo doplnit stylově stejným taburetem Viktor. Oba kousky nábytku jsou vystaveny u nás v prodejně na Stránského 2a. Užijte si své volné chvíle s kávou nebo knížkou v tomto pohodlném křesle.

Materiály křesla ušák VIKTOR:
  • kostra - masiv a DTD
  • PUR pěna vysoké gramáže s pružinami
  • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev
  • jiný typ Patchwork (jiné látky než nabízené látky v kategorii C) - viz. např. růžové provedení - cena je počítána individuálně dle vybraných látek a provedení křesla, atd. - vždy zakázková výroba.
Varianty křesla:
Rozměry:
křesla (š x v x h): 90 x 103 x 80 cm
- sedu (v x h): 42 x 48 cm.
 
Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Kvalitní slovenský výrobek.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz