ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo ušák Hubert

Výrobce: MELLI

Kód: 100471

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Nadčasové, velmi pohodlné pánské křeslo pro chvíle odpočinku. Kostra z masivu a DTD. Výplň z PUR pěny vyšší gramáže. Rozměry (š x v x h): 80 x 106 x 80 cm, sed (v x h): 45 x 50 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
7 700

Popis

Svým vzhledem spíše klasické křeslo HUBERT je vyrobeno v podobě křesel, která možná známe od svých babiček nebo dědečků a ve kterých nám bylo v dětství i mládí nezvykle dobře. Nenáročný design v kombinaci s precizním zpracováním dělá z křesla křeslo na celý život, pokud o něho budeme tak dlouho stát. Vzhledem k provedení a rozměrům křesla je sezení v něm velmi příjemné, čímž nabízí nejen svému majiteli, ale i všem, které do svého křesla pustíme, pohodlného kamaráda. V nabídce jsou díky velkému zájmu dvě velikosti křesel, které se liší svou šířkou. Pořizováno je nejen do obývacích pokojů, ale také pracoven a kanceláří. Také jím lze doplnit hotelové recepce a hotelové pokoje.

Křeslo je čalouněno PUR pěnou vysoké gramáže s kostrou z masivu a DTD materiálu, čímž snese i vyšší zátěž.

Rozměry křesla:
  • klasické křeslo (š x v x h): 80 x 106 x 80 cm
  • křeslo XXL (š x v x h): 86 x 106 x 80 cm
  • rozměry sedu - klasické křeslo (vs x hs): 45 x 50 cm
  • rozměr sedu - XXL křeslo (šs x vs x hs): 53 x 45 x 50 cm.

Křeslo lze pro větší pohodlní doplnit stylově stejným taburetem.

Použité materiály:
  • kostra - masiv a DTD
  • PUR pěna vysoké gramáže s pružinami
  • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev
  • varianty - 2 velikosti křesel.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Kvalitní slovenský výrobek.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz