ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Erik

Výrobce: MELLI

Kód: 100679

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Křeslo minimalistického stylu s nadčasovým designem pro moderní i klasické interiéry. Kostra - bukový celomasiv, výplň z PUR pěny. Rozměry křesla (š x v x h): 59 x 80 x 60 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
6 300

Popis

Velmi elegantní minimalistické křeslo ERIK ladí díky svému vzhledu nejen s klasičtějšími, ale i moderními interiéry. Svou oblibu získalo především svým tvarem, pohodlným sezením a také možností vzájemné kombinace se sedací soupravou (2-křeslo) stejného stylu. Stabilní konstrukci dává křeslu bukový celomasiv. Pohodlí ze sezení umocňuje kromě tvaru křesla především výplň z kvalitní PUR pěny. Křeslo ERIK je nejčastěji pořizováno do obývacích pokojů, pracoven a kanceláří, ale také do vstupních hal, kaváren, restaurací a hotelových pokojů. Sezení na křesle i 2-křesle je velmi pohodlné.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x v x h): 59 x 80 x 60 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 50 x 43 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz