Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Taburet Alan

Výrobce: MELLI

Kód: 100676

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velmi hezký a moderní taburet zajímavého tvaru. Vhodný ke křeslu Alan. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (v x š x h): 42 x 60 x 57 cm. Volba potahových látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
3 700

Popis

Designově velmi zajímavý taburet ALAN patří mezi nejvíce okaté typy taburetů z řady tohoto výrobce. Objednáván je do vstupních hal, recepcí, komfortních čekáren, ale také do reprezentativních prostor, kde nám záleží nejen na celkovém elegantním a vkusném dojmu, ale také na pohodlí při sezení. Taktéž je oblíbeným doplňkem našich obývacích pokojů a ložnic. Pro snadné sladění s interiérem máme na výběr řadu potahových látek a to včetně koženek a kůží, které výrazně podtrhují tvar a celkové provedení taburetu. Taburetem je v řadě případů doplněno i typově a tvarově stejné křeslo ALAN, které taktéž nabízíme k prodeji. Přejeme příjemné posezení.

Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry taburetu:
  • rozměry taburetu (v x š x h): 42 x 60 x 57 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Slovenský výrobce.

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz