ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Taburet Alan

Výrobce: MELLI

Kód: 100676

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velmi hezký a moderní taburet zajímavého tvaru. Vhodný ke křeslu Alan. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (v x š x h): 42 x 60 x 57 cm. Volba potahových látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
4 500

Popis

Designově velmi zajímavý taburet ALAN patří mezi nejvíce okaté typy taburetů z řady tohoto výrobce. Objednáván je do vstupních hal, recepcí, komfortních čekáren, ale také do reprezentativních prostor, kde nám záleží nejen na celkovém elegantním a vkusném dojmu, ale také na pohodlí při sezení. Taktéž je oblíbeným doplňkem našich obývacích pokojů a ložnic. Pro snadné sladění s interiérem máme na výběr řadu potahových látek a to včetně koženek a kůží, které výrazně podtrhují tvar a celkové provedení taburetu. Taburetem je v řadě případů doplněno i typově a tvarově stejné křeslo ALAN, které taktéž nabízíme k prodeji. Přejeme příjemné posezení.

Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže
  • bez úložného prostoru.
Rozměry taburetu:
  • rozměry (v x š x h): 42 x 60 x 57 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Slovenský výrobce.

 

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz