Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Křeslo Alan

Výrobce: MELLI

Kód: 100675

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Moderní nadčasové křeslo s možností objednání taburetu. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry křesla (š x h): 85 x 85 cm, taburetu (v x š x h): 42 x 57 x 60 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
7 700

Popis

Velmi elegantní křeslo Alan moderního nadčasového vzhledu skvěle doplňuje jak klasičtější, tak i velmi moderní interiéry. Svou oblibu získalo nejen pro svou kvalitu,  tvar, možnosti barevných variant, ale především díky tomu, že je možnost si jej objednat i s taburetem a tak učinit sezení v křesle výrazně pohodlnější. Je to skvělý doplněk na oživění nejen obývacích pokojů, ale také vstupních hal a kanceláří. Přejeme příjemné posezení jak při pracovních povinnostech, tak při chvílích odpočinku.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech
  • možnost dodání v kombinaci křeslo a taburet.
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla a taburetu:
  • rozměry křesla (š x v x h): 85 x 68 x 85 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 42 x 53 cm
  • rozměry taburetu (v x š x h): 42 x 60 x 57 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Slovenský výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz